Hakkımızda

Martan Metal Kimdir?

Martan Metal  olarak bizler genç ve dinamik ekibimiz ile kurulduğumuz günden bugüne sürekli gelişim ve sürekli iyileştirme felsefesi ile mükemmeliyeti yakalama çabası ve gayreti içerisinde olan bir kuruluşuz.

Gerek yurt dışı gerekse yurt içi ürün ve hammadde tedariklerimiz ile özellikle yüksek kalite aluminyum, pirinç ve bronz lama, çubuk, boru ve diğer metal ürünlerimiz ile İSTİM (İstanbul Ticaret Merkezi )‘ n  de bulunan tesislerimizde  sizlere hizmet vermekteyiz.

Ürün hammadde tedarik merkezlerimiz; Amerika, Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda gibi genelde Avrupa ülkeleri olup, yerli ve yabancı müşteri talepleri doğrultusunda standart dışı ürünler lede freze ve torna gibi CNC işleme ve ürün imalat hizmetlerimizi de yine aynı tesislerimizde gerçekleştirmekteyiz.

Martan Metal, plastik sektöründe zirveye doğru emin adımlarla ilerleyen Martan Plastik‘ in bir kuruluşu olup, bulundugu sektördeki talepleri karşılamak ve yerli ve yabancı müşterilerinin beklentilerini kaliteden ödün vermeden ürün yelpazesini hergün inovatif cözümlerle genişleterek faaliyetlerini Türkiye ve yurtdışı temsilciligimiz olan BW Metall. ile devam etmektedir. 

Değerlerimiz - Vizyon ve Misyonumuz

Martan Metal Değerlerimiz

  • Müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımızdır.
  • Kalite ve güven birbirinin tamamlayan parçalardır.
  • İş güvenliğini sekteye uğratacak aciliyette hiç bir iş yoktur.
  • Her iş alımında zamanında ve eksiksiz iş teslimi bizim gayemizdir.
  • Her müşteri bizim için paha biçilemez referansdır. Bu nedenle kazandığımız paraya değil insana değer veririr.

Martan Metal Misyonumuz

Türkiye’ de ihtiyaç duyulan kaliteli ürünü dünyanın neresinde olursa olsun bulmak, tedarik zinciri ile temin etmek ve kusursuz şekilde işleyerek müşterimize teslim etmektir. Tüm bunları yaparken her bir adımda ve işlemde kaliteden ödün vermemektir.

Martan Metal Vizyonumuz

Öncelikle Türkiye’ de başta alüminyum, bronz ve pirinç metallerinin tedarikinde sektörde lider konumuna gelerek metal sektörüne yön vermek ve  Türkiye’ den aldığmıız enerji ile ihracat hedeflerimize emin adımlarla ilelemektir.

Martan Metal San. İç ve Dış Tic.Ltd.Şti

" Bir Martan Plastik kuruluşudur"

Projelendirme

Martan Metal yüksek kalite metal tedarik ve işlemesinde toplam kalite yönetimi felsefesi ile projelerini yürütmektedir. Martan Metal kendisinden istenilen projeleri gerekli kalite kontrolden geçirerek proje çizimleri en ince detayına kadar inceler ve planlayarak proje şekline dönüştürür.

Kesme

Alüminyum, bronz ve pirinç lama ve boru ile çubuklarının kesim ve işlemesi ile freze, torna CNC işlemelerini yapabilecek kabiliyet, teknoloji ve yetişmiş personele sahip bir kuruluşuz.

Torna ve Freze

Martan Metal Alüminyum, bronz ve pirinç gibi metal tornalama ve frezeleme işlemlerinde alanında uzman çalışanları ve ileri teknoloji torna ve freze makinaları ile işlemleri yerine getirmektedir.

Kalite Kontrol

Tesislerimizde üretilen her ürün her süreçte kalite kontrol işleminden geçmektedir. Bu nedenle kalite kontrol personeli tarafından her ürün detaylı şekilde testlerden geçirilir ve onay aldıktan sonra gönderilmek üzere transfere aktarılır.

İletişime Geçin

Projelerinizi bize ulaştırın ürünlerinizi size ulaştıralım.

Referanslar