Martan Metal Kayseri

Martan Metal Kayseri Şubemiz Açıldı

Bir Martan Plastik kuruluşu olan Martan Metal’ in ilk şubesi, iç anadolunun sanayi şehri Kayseri’ de açıldı. Aluminyum, bronz ve prinç levha ve çubuk başta olmak üzere sanayi ve teknolojinin ihtiyaç duyduğu dayanıklı metallerin yerli ve Avrupa menşei yüksek kaliteli ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız. Kayseri Melikgazi’ deki şubemiz ile İç Anadolunun sanayi şehirlerine daha kaliteli ve daha hızlı ürün tedariki hedeflenmektedir.

Aluminyum Levha-Çubuk

ürün aluminyum

Kayseri’ nin Aluminyum Levha ve Aluminyum Çubuk ihtiyacını karşılamak için Martan Metal Kayseri Melikgazide hizmetinizde. Yüksek kalite ve dayanıklılıktaki aluminyum levhalarımız ve çubuklarımız stoklarımıza girmiştir.

İç Anadolunun sanayi ve teknoloji şehri Kayserinin ihtiyaç duyduğu aluminyum boru ve çubuklarını sizlerle buluşturuyoruz. Metal tedarikinin yanında yüksek teknoloji CNC makinalarımız ile torna ve freze hizmetlerimiz mevcuttur. Alüminyum plakalarımızı istediğiniz ölçülerde pürüzsüz kesiyor ve hızlı teslimat hizmetimiz ile aynı gün sizlere teslim ediyoruz.

Bronz Levha-Çubuk

ürün metal bronz

Bronz levha Kayseri ve bronz çubuk Kayseri için doğru yerdesiniz. Metal ürünlerimizden olan bronz plaka ve bronz levha ürünlerimiz stoklarımıza girmiştir. Belirteceğiniz ölçülerde son teknoloji lazer kesim makinalar ile hazırladığımız bronz levha ve plakalarımızı sizlere en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Kayseri Melikgazi deki firmamız ile sizlere daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bronz boru ve çubuk stoklarımız yenilenmiştir. Kayseri başta olmak üzere çevre illere aynı gün kargolama ile ürünleriniz en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

Prinç Levha-Çubuk

pirinç metal

Prinç levha ve prinç çubuk ihtiyaçlarınız için Kayseri Melikgazi de ki firmamızın mağazasına sizleri bekliyoruz. Yeterli çeşit ve stoklardaki prinç levha, prinç plaka ve prinç çubuk ürünlerimiz Martan Metal İstanbul’ dan sonra artık Kayseride.Kayseri başta olmak üzere tüm çevre illerimize aynı gün içinde prinç plaka ve prinç boru sevkiyatımız mevcuttur.

Uygun fiyat ve yüksek kalite ürünlerimiz ile otomotiv, bilgisayar, soğutma sanayisinde istediğiniz kalitede uzun ömürlü ürün üretimleriniz için Martan Metal Kayseri sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Kayseri’de Metal Sektörüne Yeni Bir Soluk

Alüminyum, günümüzde birçok sektörde yoğun şekilde kullanılan önemli bir metaldir. Soğutma sistemlerinden mutfak eşyalarına, uçaklardan otomobillere kadar geniş bir yelpazede kullanım alanı bulunmaktadır. Martan Metal olarak, kaliteli alüminyum levhaları ve çubukları en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Bronz, bakır alaşımı olan ve özellikle dayanıklı olması nedeniyle tercih edilen bir metaldir. Fosfor, alüminyum, kurşun ve demir gibi elementlerle birleştirilen bronz, silah ve makine sanayisinden pompa ve vana sistemlerine kadar birçok alanda kullanılır. Firmamızda, kaliteli bronz metal levha ve çubukları bulabilirsiniz.

Pirinç, korozyona dayanıklılığı ve dekoratif görünümü nedeniyle tercih edilen bir metaldir. Elektrik armatürlerinden silah endüstrisine kadar çeşitli alanlarda kullanılır. Martan Metal olarak, yarı mamül veya tam mamül pirinçleri sizler için temin ediyoruz. Kalite ve güvenilirlik bizim önceliğimizdir. Uzman çalışanlarımız, son teknoloji CNC makinelerimizle alüminyum, pirinç ve bronz metal levha ve çubukları dilediğiniz ölçülerde ve kusursuz bir şekilde kesip işleyebilirler. Genç ve dinamik ekibimizle, metal dünyasına yeni bir soluk getiriyoruz.

Siz de Kayseri’de alüminyum, pirinç ve bronz metal levha ve çubuklara ihtiyaç duyuyorsanız, çizimlerinizi bize ulaştırın, kaliteyi size ulaştıralım. Martan Metal, uzun yılların deneyimiyle sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Sektördeki bilgi ve tecrübemizle müşterilerimize en iyi çözümleri sunuyoruz. Bizi tercih ederek, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz. Martan Metal Kayseri, alüminyum, pirinç ve bronz metal levha ve çubuklarda güvenilir iş ortağınız olmaya adaydır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak için burada! Hemen bizimle iletişime geçin ve taleplerinizi bize iletin. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim!